BAL KARNAWAŁOWY

0

Bal Karnawałowy dla wszystkich przedszkolaków to niezwykły i magiczny dzień, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest jedną z najbardziej lubianych atrakcji, ponieważ dostarcza dzieciom wiele przeżyć i radości. Tak też było w dniu 13 stycznia 2023 roku w naszym Przedszkolu.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się przeróżne kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, policjantów, Spider-Mana i wiele innych postaci………Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Panie Wodzirej, które zachęcały dzieci do zabawy.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

SZKODA ŻE NASTĘPNY BAL DOPIERO ZA ROK