ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

0

23.06.2022 roku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego, oraz pożegnanie starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach, szybko minęło i nadszedł czas pożegnania. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też Rodzice. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, zarówno recytatorskie, wokalne jak i taneczne. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla Rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Po występach, wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, oraz nagrody. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

ŻYCZYMY IM WIELU SUKCESÓW I SPEŁNIENIA MARZEŃ, A WSZYSTKIM DZIECIOM BEZPIECZNYCH I RADOSNYCH WAKACJI.

PAMIĘTAJCIE O NAS, O SWOIM PRZEDSZKOLU.