Festyn Rodzinny w Przedszkolu

Dnia 31 maja 2022 roku w naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny.

W programie festynu było mnóstwo atrakcji: – prezentacje artystyczne dzieci -dmuchany zamek -pokaz iluzjonisty – przejażdżka konna – turniej szachowy – pokaz ratownictwa przedmedycznego ( Straż Pożarna Tychnowy) – konkursy i nagrody dla każdego dziecka – loteria – wata cukrowa – popcorn – kiełbaski z grilla – słodki poczęstunek, kawa, herbata

PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW ZA POMOC W ORGANIZACJI

FESTYNU RODZINNEGO

BARDZO SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW:

Podziękowania otrzymują: Pani Magdalena Tarajkowicz, Pani Wioleta Głowacka, Pani Beata Paluszkiewicz, Pani Danuta Jachimowska, Pani Krystyna Bończak, Państwo Monika i Artur Drobysz.

Rada Rodziców ufundowała: dmuchany zamek, przejażdżkę na koniu, popcorn, watę cukrową, nagrody niespodzianki, prezenty na Dzień Dziecka.

PODZIĘKOWANIA ZA POMOC W ORGANIZACJI I WSPARCIE FINANSOWE OTRZYMUJĄ:

Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie,

Ochotnicza Straż Pożarna Tychnowy,

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Zielińscy Kwidzyn,

Hurtownia Drub-Full Malbork,

GS Samopomoc Chłopska Kwidzyn,

FHU „AM-TECH” Adam Michalski,

Janusz PV S.A.

PHU Ekomatic Mikołaj Brzuzy,

Kwidzyński Ośrodek Piłkarski Rodło,

Salon Firmowy Play w Kwidzynie,

Magdalena Tarajkowicz,

Centrum Ubezpieczeń Izabela Drobysz.

Dziękujemy rodzicom za przekazanie ciasta, owoców, napojów:

PODZIĘKOWANIA OTRZYMUJĄ:

Pani Wioleta Głowacka, Pani Aleksandra Byzdra, Pani Magdalena Dąbrowska, Pani Pamela Duliban, Pani Lidia Banaś, Pan Maciej Krajewski.

Pani Anna Boruch, Pani Anna Sawicka, Pani Beata Paluszkiewicz, Pani Paulina Zamorowska, Pani Eliza Przybysz, Pani Aleksandra Furmańska, pani Danuta Maliszewska, Pan Piotr Rydel.

Pani Roksana Szafrańska , Katarzyna Staniszewska, Weronika Butkus, Pani Małgorzata Łukasiewicz za malowanie buziek i kolorowych tatuaży.

OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW NASZEGO PRZEDSZKOLA ZA PRZYGOTOWANIE FESTYNU.