Karnawał 2021 ! ! !

29 stycznia odbył się w naszym przedszkolu wspaniały bal przebierańców. Impreza rozpoczęła się zabawą taneczną, która była przeplatana licznymi konkursami. Wszystkim dopisywał dobry humor i chęć uczestnictwa we wspólnej zabawie. Do tańca porywały nas karnawałowe przeboje, przy których wszyscy wesoło się bawili.

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 22 i 25 stycznia dzieci ze wszystkich grup wiekowych przygotowały krótki montaż słowno – muzyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Dzieci wyraziły swoje uczucia poprzez wiersze, piosenki i tańce. Składały swoim Kochanym Dziadkom i Babciom życzenia i wręczały upominki.
Było bardzo wzruszająco i uroczyście.

Wszystkim Babciom i Dziadkom naszych wychowanków składamy jak najszczersze życzenia, samych radosnych chwil i jak najmniej zmartwień.