Październik 2020

0

„Pasowanie na Starszaka”

W dniu 31 października 2020 r. w grupie III odbyła się uroczystość ”Pasowanie na Starszaka”. Dzieci wystąpiły z krótkim programem artystycznym, a po złożeniu ślubowania, pani Dyrektor dokonała uroczystego „Pasowania na Starszaka.

Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze, a zakończyła się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym dla dzieci.

„Pasowanie na Przedszkolaka”

W  października 2020 r. odbyła się w grupie dzieci 3 – letnich uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieci wystąpiły z krótkim programem artystycznym. Następnie pani Dyrektor pasowała wszystkie „maluszki” na Przedszkolaka (jak to dumnie brzmi). Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym dla dzieci.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

W październiku, tradycyjnie, odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, uczestniczyli w niej pracownicy przedszkola.
Dzieci ze wszystkich grup wiekowych, wraz ze swoimi paniami, przygotowały wszystkich  pracowników niespodziankę. Były to piosenki, wiersze, tańce i własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.