Rok szkolny 2020/2021

0

Drodzy Rodzice!

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2020/2021 wszystkich Wychowanków naszej placówki oraz Was drodzy Rodzice. Jesteśmy przekonane, że dokonaliście Państwo właściwego wyboru, zapisując Swoją Pociechę do naszego przedszkola. Wykwalifikowana kadra, fachowa i pełna serdeczności opieka zapewni dzieciom bezpieczny i przyjemny pobyt. Ponadto szeroka oferta zajęć dodatkowych dla dzieci uatrakcyjni każdy dzień ich pobytu w przedszkolu, a także pozwoli rozwijać dziecięce zainteresowania i zdolności.

Niezmiernie ważna w naszych działaniach jest współpraca z Rodzicami, ponieważ od niej zależą nasze wspólne sukcesy, a także spójność i ujednolicenie naszych oddziaływań wychowawczych. Dlatego, też już dzisiaj zapraszamy do aktywnego udziału we wszystkich formach współpracy. Jesteśmy przekonane, że wspólny wysiłek włożony w wychowanie i edukację dzieci będzie uwieńczony  sukcesem Nas wszystkich. Jednak, aby go osiągnąć potrzebne jest ogromne wsparcie, zaangażowanie i zrozumienie Państwa dla naszych działań.

W roku szkolnym 2020/2021 życzymy wszystkim Przedszkolakom, aby pobyt w naszym przedszkolu był jednym niekończącym się sukcesem, każdy dzień był pełen uśmiechu i dobrej zabawy, a Państwu wiele satysfakcji z osiągnięć dzieci.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor i Personel Niepublicznego Przedszkola ”Słoneczko” w
Marezie