Wiersz i piosenka na miesiąc WRZESIEŃ dla grupy dzieci 5-6 letnich „SŁONECZKA”

0

ZAMIERZENIA DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZE NA MIESIĄC WRZESIEŃ Dla grupy 5-6 latków”Słoneczka”

0

DRODZY RODZICE

0

Dnia 07.09.2021 r. o godzinie 15.00 odbędzie się zebranie ogólne z Rodzicami na które serdecznie zapraszamy.

Dyrektor Przedszkola

Czerwiec 2021

0

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 wszystkim Rodzicom, dzieciom oraz Przyjaciołom Przedszkola „Słoneczko ” w Marezie składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Naszym wychowankom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu, na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola we wrześniu.

ɷɷɷɷɷɷɷɷɷɷɷɷɷ

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

Po raz kolejny  w naszym przedszkolu odbyła się przedszkolna uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Każda grupa wiekowa prezentowała swoje umiejętności, przed zgromadzonymi pracownikami przedszkola. Dzieci w galowych strojach tańczące, śpiewające i recytujące wiersze to widok niezapomniany i wyjątkowy. Dzieci śpiewały piosenki o lecie, pięknej pogodzie, a przede wszystkim o wakacjach, na które tak długo czekały.

I tak zakończył się kolejny rok szkolny 2020/2021.

Maj 2021

0

Uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty to bardzo szczególne daty dla dzieci w wieku przedszkolnym, pozwalają dzieciom na wspólne przeżywanie radości i okazywanie miłości rodzicom poprzez czynne uczestnictwo w uroczystości z okazji ich święta. Taka uroczystość odbyła się w naszym przedszkolu 26 maja. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych przygotowały dla rodziców montaż słowno – muzyczny, upominki oraz złożyły życzenia.

„Drodzy Rodzice…z okazji Waszego Święta – zdrowia, sił i codziennej radości – wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla nas trudy i starania składamy dzisiaj podziękowania”

Kwiecień 2021

0

Dzień Ziemi

W kwietniu obchodziliśmy, w naszym przedszkolu Dzień Ziemi. W tym dniu przedszkolaki brały udział w konkursie wiedzy ekologicznej i wykonały prace plastyczne na temat „Ziemia zielona wyspa”. Zakończeniem obchodów było wzbogacenie ogrodu przedszkolnego w rośliny, które dzieci przyniosły do przedszkola i sadziły.

Marzec 2021

0

Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom,
życzymy
mile spędzonych Świąt Wielkanocnych,

smacznego jajka i wesołej zabawy w lany poniedziałek!

Dyrektor i personel Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Marezie

„Zajączek w przedszkolu …”

26 marca, kilka dni przed Wielkanocą, do przedszkola zawitał Zajączek obdarowując dzieci upominkami.

Wiosna !

22 marca – Powitanie Wiosny.
Wszystkie Przedszkolaki przywitały nową porę roku barwnym pochodem nad pobliską rzekę.
„Zimo, Zimo, precz za lasy, bo na Wiosnę przyszły czasy!” – takie rymowanki i wesołe piosenki o Wiośnie przepędziły Zimę.

„Dzień Kobiet …..”

8 marca dzieci z grupy I, II i III, z okazji Dnia Kobiet, złożyły wszystkim paniom życzenia i wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki.

„Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych”

1 Marca obchodzimy NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.  Tego dnia dzieci z naszego przedszkola złożyły kwiaty i zapaliła znicz pod tablicą upamiętniającą BOHATERÓW POLSKIEJ WOLNOŚCI.

Styczeń 2021

0

Karnawał 2021 ! ! !

29 stycznia odbył się w naszym przedszkolu wspaniały bal przebierańców. Impreza rozpoczęła się zabawą taneczną, która była przeplatana licznymi konkursami. Wszystkim dopisywał dobry humor i chęć uczestnictwa we wspólnej zabawie. Do tańca porywały nas karnawałowe przeboje, przy których wszyscy wesoło się bawili.

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 22 i 25 stycznia dzieci ze wszystkich grup wiekowych przygotowały krótki montaż słowno – muzyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Dzieci wyraziły swoje uczucia poprzez wiersze, piosenki i tańce. Składały swoim Kochanym Dziadkom i Babciom życzenia i wręczały upominki.
Było bardzo wzruszająco i uroczyście.

Wszystkim Babciom i Dziadkom naszych wychowanków składamy jak najszczersze życzenia, samych radosnych chwil i jak najmniej zmartwień.

Grudzień 2020

0

Zdrowych i radosnych
Świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku 2021,
naszym wychowankom, ich Rodzicom
i Rodzinom

życzą pracownicy Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Marezie

Święta tuż, tuż …

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci ze wszystkich grup wiekowych przygotowały montażu słowno – muzycznym.

„Spotkanie z Mikołajem”

Dnia 4 grudnia do naszego przedszkola zawitał Święty Mikołaj.
W skupieniu od rana oczekiwaliśmy na jego przybycie. I jest…! Najpierw opowiedział dzieciom skąd przybywa i z jaką misją. A potem wysłuchał, co dzieci miały Mikołajowi do powiedzenia i zaśpiewania. Ale najważniejsze były oczywiście prezenty…

Listopad 2020

0

„Hokus-pokus, czary-mary”

30 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy ludowy zwyczaj „Andrzejki”. Za pomocą „czarodziejskiej różdżki” i wypowiadając słowa „hokus – pokus, czary – mary, co nas czeka … nie do wiary!” wprowadziłyśmy dzieci w tajemniczy nastrój. Było wiele wróżb m.in. „Magiczne liczby”, „Buty”, „Kim będę w przyszłości?”, „Lanie wosku”, a także wiele zabaw przy muzyce, konkursy i słodki poczęstunek.