ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

0

23.06.2022 roku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego, oraz pożegnanie starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach, szybko minęło i nadszedł czas pożegnania. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też Rodzice. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, zarówno recytatorskie, wokalne jak i taneczne. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla Rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Po występach, wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, oraz nagrody. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

ŻYCZYMY IM WIELU SUKCESÓW I SPEŁNIENIA MARZEŃ, A WSZYSTKIM DZIECIOM BEZPIECZNYCH I RADOSNYCH WAKACJI.

PAMIĘTAJCIE O NAS, O SWOIM PRZEDSZKOLU.

Centrum Twórczej Zabawy „GAMA”

0

Dnia 13.06.2022 roku nasze dzieciaczki bawiły się w Centrum Twórczej Zabawy „GAMA” w Kwidzynie. Bawiliśmy się wspaniale, dla dzieci był przygotowany również słodki poczęstunek. Dzieciaczki wróciły do przedszkola wybawione i z wielkimi uśmiechami na buźkach.

POWIŚLAŃSKI FESTYN RODZINNY

0

03.06.2022 roku w Marezie odbył się Powiślański Festyn Rodzinny. Instruktorzy GOK Kwidzyn wspólnie z Panią Beatą z klubu sportowego z Kwidzyna przeprowadzili liczne zabawy sportowe. Odbył się również pokaz Straży z OSP Rakowiec. Było mnóstwo zabaw i atrakcji dla naszych pociech. Dla wszystkich był również słodki poczęstunek.

Festyn Rodzinny w Przedszkolu

0

Dnia 31 maja 2022 roku w naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny.

W programie festynu było mnóstwo atrakcji: – prezentacje artystyczne dzieci -dmuchany zamek -pokaz iluzjonisty – przejażdżka konna – turniej szachowy – pokaz ratownictwa przedmedycznego ( Straż Pożarna Tychnowy) – konkursy i nagrody dla każdego dziecka – loteria – wata cukrowa – popcorn – kiełbaski z grilla – słodki poczęstunek, kawa, herbata

PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW ZA POMOC W ORGANIZACJI

FESTYNU RODZINNEGO

BARDZO SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW:

Podziękowania otrzymują: Pani Magdalena Tarajkowicz, Pani Wioleta Głowacka, Pani Beata Paluszkiewicz, Pani Danuta Jachimowska, Pani Krystyna Bończak, Państwo Monika i Artur Drobysz.

Rada Rodziców ufundowała: dmuchany zamek, przejażdżkę na koniu, popcorn, watę cukrową, nagrody niespodzianki, prezenty na Dzień Dziecka.

PODZIĘKOWANIA ZA POMOC W ORGANIZACJI I WSPARCIE FINANSOWE OTRZYMUJĄ:

Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie,

Ochotnicza Straż Pożarna Tychnowy,

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Zielińscy Kwidzyn,

Hurtownia Drub-Full Malbork,

GS Samopomoc Chłopska Kwidzyn,

FHU „AM-TECH” Adam Michalski,

Janusz PV S.A.

PHU Ekomatic Mikołaj Brzuzy,

Kwidzyński Ośrodek Piłkarski Rodło,

Salon Firmowy Play w Kwidzynie,

Magdalena Tarajkowicz,

Centrum Ubezpieczeń Izabela Drobysz.

Dziękujemy rodzicom za przekazanie ciasta, owoców, napojów:

PODZIĘKOWANIA OTRZYMUJĄ:

Pani Wioleta Głowacka, Pani Aleksandra Byzdra, Pani Magdalena Dąbrowska, Pani Pamela Duliban, Pani Lidia Banaś, Pan Maciej Krajewski.

Pani Anna Boruch, Pani Anna Sawicka, Pani Beata Paluszkiewicz, Pani Paulina Zamorowska, Pani Eliza Przybysz, Pani Aleksandra Furmańska, pani Danuta Maliszewska, Pan Piotr Rydel.

Pani Roksana Szafrańska , Katarzyna Staniszewska, Weronika Butkus, Pani Małgorzata Łukasiewicz za malowanie buziek i kolorowych tatuaży.

OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW NASZEGO PRZEDSZKOLA ZA PRZYGOTOWANIE FESTYNU.

DRODZY RODZICE!!!

0

Bardzo prosimy o zrobienie na wtorek (Festyn Rodzinny) po pięć ciast z każdej grupy przedszkolnej ( bez kremu). Można przynieść jakieś ciasteczka, wafelki, owoce wedle Państwa uznania.

Pięknie Dziękujemy

Informacje dla Rodziców

0

31 maja 2022 – odbędzie się Festyn Rodzinny

02 czerwca 2022 – zebranie z Rodzicami dzieci nowo przyjętych do Przedszkola

03 czerwca 2022 – Dzień Dziecka na boisku sportowym w Marezie

10 czerwca 2022 – wycieczka do Opalenia

Rodzice!!!

0

12 maja 2022 roku o godzinie 15.00 odbędzie się spotkanie w naszym Przedszkolu ze specjalistą z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. Tematy, które będą omawiane na spotkaniu to:

„Jak pomóc dziecku w osiągnięciu dojrzałości szkolnej” oraz „Doskonalenie umiejętności wychowawczych rodziców”.

Na spotkaniu zostaną również omówione sprawy organizacyjne związane z Festynem Rodzinnym, który odbędzie się 31 maja 2022 roku.

Bardzo serdecznie zapraszamy Rodziców.

3 Maja

0

29 kwietnia 2022 roku obchodziliśmy w naszym Przedszkolu Święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji „Słoneczka przygotowały uroczystą akademię, której celem było nie tylko upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konstytucji, ale także rozwijanie poczucia przynależności narodowej u naszych małych Patriotów.

„Kobieta, którą warto naśladować”

0

Dzieci z grupy „Słoneczka” z naszego Przedszkola brały udział w VII edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego z cyklu „Kobiety, które zmieniły bieg historii” pt. „Kobieta, którą warto naśladować”. Dwie dziewczynki zajęły miejsca w pierwszej trójce, a mianowicie:

  • Łucja Dąbrowska – I miejsce
  • Gabriela Styk – III miejsce

ŻEGNAMY ZIMĘ – WITAMY WIOSNĘ

0

Marzanno, Marzanno Ty zimowa Panno! Pięknie Cię żegnamy, Bo wiosnę witamy!