Mam Talent

0

24 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się przegląd talentów. Wszystkie dzieci prezentowały się świetnie i po naradach jury wszyscy otrzymali pierwsze miejsce. Gratulujemy naszym zdolnym przedszkolakom.

DZIEŃ ZIEMI

0

21 kwietnia w piątek całe nasze przedszkole obchodziło Dzień Ziemi. Tego dnia dzieci sadziły kwiatki, siały nasiona roślin i miały wielką frajdę, ponieważ malowały farbami na folii. To był wspaniały i radosny dzień dla nas wszystkich.

Wyjazd do Ekoinicjatywy

0

30 marca grupa „Słoneczka” pojechała do Stowarzyszenia Ekoinicjatywa na terenach Miłosna w Kwidzynie. Przeprowadzone zostały dla nasz bardzo ciekawe zajęcia, które dostarczyły dzieciom nowej wiedzy ekologicznej.

POWITANIE WIOSNY

0

Tak 21 marca Grupa 5-6 latków przywitała Wiosnę.

Wizyta Pana Leśnika w Przedszkolu

0

20 marca nasze przedszkole odwiedził Pan Leśnik i opowiedział dzieciom o swojej niezwykłej pracy w lesie.

Matematyczny piątek u „Słoneczek”

0

Wizyta w Bibliotece w Marezie

0

15 marca grupa 5-6 latków z naszego przedszkola poszła w odwiedziny do Biblioteki w Marezie. Dzieci wysłuchały wiersza pt.”Wiosna” Małgorzaty Strzałkowskiej i wykonały pracę plastyczną, która polegała na wyklejeniu bociana z płatków kosmetycznych i dodatków z kolorowych papierów. Dzieci świetnie poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami. Na koniec Panie z Biblioteki dały dla wszystkich dzieci upominki do rozdania w przedszkolu.

Przedszkole w Marezie ogłasza nabór dzieci na nowy rok szkolny 2023/2024. Karta do pobrania w Kancelarii Przedszkola.

0

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

0

1 Marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tego dnia nasze Przedszkolaki złożyły kwiaty pod tablicą Pamięci Konfederacji Obrony Wiary i Ojczyzny i wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski.

0

23 lutego odwiedziła nas ciocia Wojtka, Marysi i Zosi, która jest lekarzem. Opowiedziała nam czym się zajmuje w swojej pięknej, ale niełatwej pracy. Pani Doktor w bardzo ciekawy sposób przeprowadziła zajęcia. Dzieci mogły zajrzeć do torby lekarskiej i dotykały wszystkiego co się w niej znajdowało.

Następnego dnia Pani Doktor przyjechała do nas karetką z dwoma Ratownikami Medycznymi i oglądaliśmy całą karetkę. Panowie Ratownicy również opowiedzieli nam o swojej pracy.